načítavám...
Spoločnosť Rado Rick designers poskytuje služby v oblasti kreatívneho poradenstva a zariaďovania interiérov od roku 2007. Za túto relatívne krátku dobu sa nám podarilo vybudovať skvele fungujúcu sieť osvedčených dodávateľov a vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí sú zárukou nadštandardnej realizácie Vašich stavebných a investičných zámerov. Vďaka rozsiahlej kooperácii s externými spolupracovníkmi garantujeme najvyššiu mieru flexibility pri navrhovaní a zariaďovaní Vašich obytných, obchodných,
či kancelárskych priestorov.
Každý projekt je jedinečný, tak ako človek, pre ktorého je určený. Pri svojej činnosti preto kladieme veľký dôraz na individuálny prístup a pri prvom rozhovore sa spoločne s klientom snažíme nájsť formu spolupráce, ktorá mu bude najviac vyhovovať.

Ak hľadáte full service, tím odborníkov sa postará o všetko od pôdorysných zmien až po posledný detail dekorácií v kúpeľni. Každú konzultáciu je možné časom a miestom prispôsobiť Vašim potrebám, i mimo pracovnú dobu. Rovnako radi Vám vytvoríme nezáväzný dizajnérsky návrh s vizualizáciami,
či poskytneme odborné poradenstvo pri zmenách alebo dozariaďovaní hotového interiéru.

Nech sa rozhodnete pre akúkoľvek formu spolupráce, po vašom boku bude stáť profesionálny partner, ktorý pochopí Vaše potreby a dohliadne, aby sa Vaša vízia premenila v skutočnosť. Skúsenosti nášho tímu sú zárukou Vášho úspechu.
Pri práci na našich projektoch vychádzame z presvedčenia, že interiér zrealizovaný na základe profesionálneho návrhu nemusí byť iba nenávratnou investíciou do vlastného luxusu. Veríme, že koncept projektu je dokonalý práve vtedy, keď rešpektuje momentálne potreby klienta či aktuálne dizajnové tendencie, no zároveň myslí i dopredu a vo svojom jadre prináša nadčasovú hodnotu. Z výsledku správne vynaloženého úsilia sa tak môže tešiť niekoľko generácií uživateľov.

Ide pri tom o silnejúci globálny jav, kedy sa odborne navrhnutý a kvalitne zariadený interiér stáva súčasťou nehnuteľnosti, čím dochádza i k zvýšeniu jej trhovej ceny.

Avšak na to, aby sa zo zariadenia interiéru po uplynutí niekoľkých rokov nestalo iba nemé svedectvo minulej doby, je potrebné viac ako samotný vkus. Iba dizajnér, ktorý má na zreteli exspiračnú dobu módnych trendov a dokáže priestoru vdýchnuť dušu, môže vytvoriť harmonické a funkčné dielo, ktorého estetická hodnota pretrvá.
V roku 2008 ukončil bakalárske štúdium odboru priemyselný dizajn na Vysokej škole výtvarných umení
v Bratislave. Už ako študent sa venoval navrhovaniu nábytku a interiérových doplnkov, s ktorými sa zúčastnil na početných zahraničných výstavách v Prahe, Viedni, Amsterdame či New Yorku. Počas štúdia v roku 2007 založil spoločnosť Rado Rick designers
na poskytovanie služieb v oblasti navrhovania interiérov. Po ukončení štúdia v roku 2008 prijal ponuku spoločnosti ITALTRADE SK pracovať paralelne
k vlastnej tvorbe ako dizajnový konzultant exkluzívneho portfólia zahraničných značiek, medzi ktoré okrem iných patrili Rolf Benz, Presotto, Giorgetti či Dedon.

Od roku 2010 sa ako kreatívny riaditeľ spoločnosti Rado Rick designers naplno venuje nezávislému navrhovaniu high-endových interiérov.
Rado Rick designers, s.r.o.
Mesačná 2
821 02 Bratislava

tel: +421(0)903 588790
info@radorick.com